Hakkımızda

Hakkımızda

Baylan Hukuk Bürosu, gerek ulusal gerekse uluslararası birçok alanda faaliyet göstermekte olan gerçek veya tüzel kişilere danışmanlık yapmaktadır. 2010 yılında, Avukat Ali Sami BAYLAN tarafından kurulmuştur. Büromuz özellikle müvekkillerimizin hukuki taleplerini başarılı, dürüst ve azimli bir çalışma vizyonu ile adalet sistemindeki yüksek menfaatlerini korumaya yöneliktir.

Müvekkillerimize özellikle şirketler hukuku ağırlıklı olarak ticaret hukuku, inşaat ve gayrimenkul hukuku, fikri mülkiyet hukuku, iş hukuku, aile hukuku, sözleşmeler hukuku, basın hukuku, icra ve iflas hukuku başta olmak üzere; diğer hukuk dallarındaki başarılarımızı ve tecrübelerimizi de Baylan Hukuk bürosu çatısı altında topladığımız saygın avukat kadromuz ile birlikte çağdaş ve kaliteli danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bu hizmetlerin yanı sıra; Türkiye’de faaliyette bulunan şirketler için hayati önem taşıyan hukuka uyumluluk, vergi, ticaret, iş hukuku ve rekabet hukuku alanlarında da danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

Müvekkillerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda; Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerinde kaliteli hukuk hizmetleri ile birlikte ekspertiz ve sektörel danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Büromuz hizmetlerini geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunma konusunda da iddialıdır.

En önemli amacımız; siz değerli müvekkillerimizin hukuki meselelerini hızlı ve üstün bir hizmet şekli ile çözmek ve karşılaşılabileceğiniz riskleri azaltmaktır. Davaların takibi, resmi ve özel kurumlardaki işlemler, başvuru ve takiplerin zamanında yapılması ve sonuçlandırılması için disiplini elden bırakmayarak her zaman yanınızda olacağız…

Hakkımızda