Baylan Hukuk Bürosu Web Sitesine Hoş Geldiniz

Baylan Hukuk
Baylan Hukuk
Baylan Hukuk
Baylan Hukuk
Baylan Hukuk
Baylan Hukuk
Baylan Hukuk

Hakkımızda

Baylan Hukuk Bürosu, mükemmeliyetçi bir hukuk anlayışıyla müvekkillerine ihtiyaç duydukları hizmeti en iyi şekilde sunmak için; faaliyet gösterdiği alanlarda yargısal uyuşmazlıkların her konum ve derecesinde müvekkillerini temsil ederken, hukuki uyuşmazlıkların yargı mercilerine taşınması öncesinde de profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Fikri Mülkiyet Hukuku

İcra ve İflas Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Avukatlarımız

Av. Ali Sami BAYLAN

1994 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Ali Sami BAYLAN 1995 yılından bu yana İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak mesleğini sürdürmektedir. Baylan Hukuk Bürosunun kurucusudur.

AV.YAVUZ İMANÇ

2011 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2012 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıt olup; Baylan Hukuk Bürosu'nda mesleğini icra etmektedir.

Av. Kübra Emir Türker

2014 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2015 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıt olup; Baylan Hukuk Bürosu'nda mesleğini icra etmektedir.

AV. MİLDA HÜZMELİ

2017 yılında Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2018 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıt olup; Baylan Hukuk Bürosu'nda mesleğini icra etmektedir.